Тиждень початкової школи

З 16 грудня по 22 грудня у школі проходив Тиждень початкової школи. Він був насичений багатьма різноманітними подіями: цікавими виставками, конкурсами, віртуальними подорожами та захоплюючими змаганнями.

Стартував тиждень з організаційної лінійки 16 грудня та бесіди з медсестрою на тему:"Хто з вітамінами дружити буде, всі хвороби позабуде".

17 грудня - День казки. Цього дня в кожному класі на уроках були проведені конкурси та вікторини. Для учнів 1-2 класів вчителькою 4-А класу Тарасовою Н.В. була проведена вікторина "У світі казки чарівної" та інсценування казки "Колобок"

/Files/photogallery/IMG-120.jpg /Files/photogallery/IMG-121.jpg

/Files/photogallery/IMG-122.jpg /Files/photogallery/IMG-123.jpg

20 грудня - відкриваються двері у світ цікавих відкриттів, пізнавальних уроків, незабутніх подорожей - у світ Лего Ленду.

/Files/photogallery/16.jpg /Files/photogallery/17.jpg

/Files/photogallery/18.jpg /Files/photogallery/19.jpg

/Files/photogallery/2.jpg /Files/photogallery/22.jpg

Наступний день - "День моєї країни" Надовго дітям запам'яталася та віртуальна подорож "Неповторні куточки України" та захоплююча участь у фшеш-мобі "Одягни вишиванку", та участь у квесті подорожі, де діти виконували завдання на різних локаціях (бібліотека, спортивна зала, їдальня, класна кімната)

/Files/photogallery/13.jpg /Files/photogallery/12.jpg /Files/photogallery/11.jpg /Files/photogallery/1.jpg

/Files/photogallery/15.jpg

І на завершення тижня була організована виставка малюнків та новорічних поробок. В цей день, 22 грудня, були підведені підсумки і нагороджено переможців.

Кiлькiсть переглядiв: 188

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.