/Files/images/Куржанова1.jpg

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ, КОЛЕГИ!

Епідеміологічна ситуація, що склалась у цілому світі, змушує нас змінити звичайний режим. Щоб не гаяти час, ми перейшли на дистанційну форму навчання з допомогою VIBER. За інформацією вам необхідно зв'язатись зі своїми класними керівниками та отримати завдання для роботи вдома.

Для змістовного проведення часу пропоную взяти участь у флешмобі "Великдень у колі сім'ї" та поділитись світлинами з родинного свята. Світлини можна надсилати з 19.04 по 24.04 до своїх viber-груп. Призи отримають переможці після закінчення карантину. Дотримуйтесь правил карантину та будьте здоровими!

З повагою, директор МБНРЦ Куржанова Н.І.

/Files/images/дистанція.jpg


Шановні діти, колеги, батьки! 22 квітня Уряд ухвалив рішення про подовження карантину до 11 травня 2020 року. Тому ми прожовжуємо освітній процес дистанційно д з допомогою VIBER. Може статися так, що і навчальний рік може завершитися дистанційно. Про всі зміни я буду вас своєчасно інформувати. Дотримуйтесь правил карантину та будьте здоровими!

З повагою, директор МБНРЦ Н. Куржанова

/Files/images/Карантин.jpg /Files/images/карантин 2.jpg

Минулого тижня у закладі проведено дистанційне дослідження «Підліток Z” для учнів6-10 класів,яке дало можливість не лише висловити свої думки щодо окремих питань,але й задуматись про своє майбутнє!Аналізуючи отримані дані,ми побачили,що є проблеми.Перш за все це низька мотивація до навчання та помилки в комунікації між учнями та учнів з дорослими.Ця інформація змусила нас змінити свої плани та винести ці проблеми на обговорення на найближчій педраді.Адже виховання наших учнів є одним з основних пріоритетів діяльності колективу.

/Files/images/Діти.jpg /Files/images/Z/Діти 2.jpg/Files/images/Z/діти 3.jpg /Files/images/Z/діти 4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 277

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.